U mě na návštěvě

Něco končí a něco začíná

23. října 2011 v 19:26
Rozhodla jsem se že do svého blogu zahrnu část svého životního příběhu.

Tak už to v životě chodí bohužel ať chceme nebo ne někdy se musíme přizpůsobit životní situaci. I já jsem nedávno stála před rozhodnutím a velkou změnou. Jak už to bývá manželství, které trvalo 21 let ztroskotalo a skončilo 12. Května 2009 a od té chvíle životního rozsudku až do dnešní doby nastala velká změna. Musela jsem se s dětmi skoro dospělými odstěhovat z domu, který pro mne znamenal opravdový domov a zázemí. Odstěhovala jsem se z malé obce Proboštov u Teplic do nedalekého Ústí nad Labem do domu, který začal být mým domovem a zároveň sídlem mého podnikání.
Takže sbohem Teplice,
Teplice
ahoj Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem

Další část životního příběhu

Můj pes věrný přítel má jiného pána
Měla jsem fenku vlčáka jmenuje se Bessy, je to ten nejúžasnější pes od začátku mých problémů v manželství ví o všech mých trápeních a nemálo chvil trávila věrně u mé židle když jsem se trápila a brečela nad tím jak jsem mohla strávit tolika let v manželství z mužem, který ublížil a zničil šťastnou rodinu. Bohužel do nového domova jsem si Bessy vzít nesměla zůstala v domě, který byl od malička jejím domovem má však pána, který zradil.Nikdy na ní nezapomenu a vždy jak je to jen trochu možné jedu za ní na návštěvu a tajně přes plot jí dávám pamlsky, které měla ráda - nezapomněla na mě vždy mě ráda vidí a tolik se tulí k plotu a nastavuje packu aby mi věrně olízala ruku, v jejích očích už ale není jiskra štěstí je tam něco co neumím popsat zřejmě zklamání. Takže ahoj Bessy mám tě ráda a vždy budu.


Umění mé dcery

14. března 2010 v 12:53
Umění mé dcery
Kreslení mé dcery na střední odborné škole tvorby interieru a designu v Liberci

U mně na návštěvě

4. července 2007 v 23:56 | Vaše Marcela
Vítám Vás pojďte dál

Bydlela jsem v lázeňském městě Teplice v Čechách z mého pohledu velice krásné a zajímavé město byla jsem zde šťastná a našla jsem zde domov až do listopadu roku 2010. Od této doby už je město Teplice obec Proboštov minulostí a ve mně to zanechává velice bolestivou ránu.


Nyní bydlím o pár kilometrů dál v krajském městě Ústeckého kraje v Ústí nad Labem, krásné velké město s bohatou rozmanitou architekturou zde jsem doma a zároveň zde pracuji ve své vlastní firmě.

Můj Mazlíček

19. prosince 2006 v 0:17 | Marcela
linka 10
Moje BESSY
Představuji vám mého mazlíčka,je to fenka vlčáka jmenuje se BESSY je jí 5 let
A je to mazel celé rodiny.
Je pozorná a nic jí neunikne
foto pokus III 029
besy hlídá zahradu
Tady hlídá
fotopokus 33
besy u plotu
Chce se mazlit
Mobílek 097
Se svou hračkou
foto pokus III 019
Čeká,že půjde ven
foto pokus II 040
mobílek039
Něco se jí nezdá
mobílek 088
Tak trochu ospalá
mobílek023
mobílek 029
Čeká něco na zub
mobílek042
No tak to je náš mazel
besy v celé kráse
foto pokus III 003
 
 

Reklama

Děkuji za návštěvu a přijďte zas