Co mě zaujalo

22. prosince 2012 v 17:47 |  Vánoce

Při toulání se na facebooku mě zaujal tento článek, hodně mě oslovil jelikož už delší dobu cítím, že by se měl člověk zamyslet nad svým počínáním a nad tím jaký žil a žije život, zda uspěchaný nebo klidný a jak nejlépe si zpříjemnit bytí na tomto světě. Myslím že k tomuto zamyšlení by mělo docházet i v průběhu roku ne jenou před koncem roků starého.


MILÉ SPOKOJENÉ ŽENY, MILÍ SPOKOJENÍ MUŽI
~ závěr roku se blíží a s ním i nové začátky... Však, aby mohly přijít nové začátky, nejprve je třeba uzavřít svou minulost. V těchto dnech je vhodné zrekapitulovat, jak se vám dařilo v roce 2012. Nejlépe na papír. Můžete si vypsat ruku nad tím, co jste se naučili, co jste si uvědomili, dále co jste v sobě nebo kolem sebe změnili, pochopili a přijali. Můžete si napsat, co vám rok 2012 dal a co vám naopak vzal. Po zhodnocení celého období si můžete zapálit svíčku, poklonit se všem zkušenostem, lidem a situacím, které vás provázely. Samozřejmě se můžou vyplavit různé emoce, je to v pořádku. Emoce pouštíme tím, že je prožijeme. Najděte si chvíli a klid jen pro sebe a dovolte si to...
Na závěr se pokloňte sám/a sobě a chvíli si v pokloně zůstaňte. Mluvím o hlubokých poklonách, až ke kolenům a levou rukou na srdci. Jste v propojeni se srdcem (svou vnitřní moudrostí a duší) ... a poklonou vzdáváte úctu, shazujete ego a setkáváte se s pokorou... na sebe nezapomínáme...! :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkuji za návštěvu a přijďte zas