Prosinec 2012

Nový rok

31. prosince 2012 v 17:50 Vánoce
Šťastný Nový rok


PF

27. prosince 2012 v 21:44 VánoceCo mě zaujalo

22. prosince 2012 v 17:47 Vánoce

Při toulání se na facebooku mě zaujal tento článek, hodně mě oslovil jelikož už delší dobu cítím, že by se měl člověk zamyslet nad svým počínáním a nad tím jaký žil a žije život, zda uspěchaný nebo klidný a jak nejlépe si zpříjemnit bytí na tomto světě. Myslím že k tomuto zamyšlení by mělo docházet i v průběhu roku ne jenou před koncem roků starého.


MILÉ SPOKOJENÉ ŽENY, MILÍ SPOKOJENÍ MUŽI
~ závěr roku se blíží a s ním i nové začátky... Však, aby mohly přijít nové začátky, nejprve je třeba uzavřít svou minulost. V těchto dnech je vhodné zrekapitulovat, jak se vám dařilo v roce 2012. Nejlépe na papír. Můžete si vypsat ruku nad tím, co jste se naučili, co jste si uvědomili, dále co jste v sobě nebo kolem sebe změnili, pochopili a přijali. Můžete si napsat, co vám rok 2012 dal a co vám naopak vzal. Po zhodnocení celého období si můžete zapálit svíčku, poklonit se všem zkušenostem, lidem a situacím, které vás provázely. Samozřejmě se můžou vyplavit různé emoce, je to v pořádku. Emoce pouštíme tím, že je prožijeme. Najděte si chvíli a klid jen pro sebe a dovolte si to...
Na závěr se pokloňte sám/a sobě a chvíli si v pokloně zůstaňte. Mluvím o hlubokých poklonách, až ke kolenům a levou rukou na srdci. Jste v propojeni se srdcem (svou vnitřní moudrostí a duší) ... a poklonou vzdáváte úctu, shazujete ego a setkáváte se s pokorou... na sebe nezapomínáme...! :-)Pro ženy

15. prosince 2012 v 21:51 Móda a styl


Jak ženy k podprsenkám přišly

V tom, kde, kdy a za jakých okolností vznikla první předchůdkyně současné podprsenky, není zcela jasno a historek na toto téma je více. Nedávné archeologické nálezy na území Rakouska ukazují, že první podprsenky mohly ženy nosit už před 600 lety.

Asi nejznámější historka, která se váže ke vzniku tohoto typu prádla, se pojí s Mary Phelps Jacobsovou, která se chystala na ples a odmítla si pod své lehké šaty obléknout korzet, a tak si vyrobila horní díl spodního prádla ze dvou kapesníčků a jedné stuhy.

Tuto narychlo vyrobenou část spodního prádla si Mary nechtěla nechat pouze pro sebe, nejprve se pokoušela ji vyrábět sama, ale posléze patent na výrobek za 1500 dolarů přenechala firmě Warner Brothers Corser Company. Bratři Warnerové se ukázali jako velmi zruční obchodníci, začali podprsenky vyrábět a prodávat ve velkém a zisk v řádu mnoha miliónů na sebe nenechal dlouho čekat.


V součastné době značka Victoria's Secret vyrobila jednu z nejdražších podprsenek, vytvořenou z bílého zlata a posázenou 22 rubíny a 2900 brilianty, jejíž cena byla téměř 12,5 miliónu dolarů.

Výrobci stále hledají nové střihy a nové barevné kombinace, jsou mezi podprsenkami stálice, po kterých ženy dlouhodobě sahají s neomylnou jistotou. "Z barev jsou stále nejoblíbenější bílé, smetanové a béžové tóny. Z tmavých odstínů je oblíbená černá, tmavě modrá a kardinálská červená.

Úloha podprsenek v mileneckém a manželském životě velmi důležitá, potvrzuje i fakt, že ženy za podprsenky určené pro "výjimečné chvíle" neváhají utratit nemalé částky, přestože předem vědí, že si jejich luxus užijí jen velmi krátkou chvíli.

Zdroj: http://www.novinky.cz/zena/styl/287000-jak-zeny-ke-svym-podprsenkam-prisly.html


Děkuji za návštěvu a přijďte zas