Říjen 2012


Vzpomínka na léto

12. října 2012 v 23:21 Relax
Vzpomínka Na léto

zapni repráčky, klikni na odkaz a na obrázek


Síla a energie kaštanů

10. října 2012 v 18:17 | http://www.povidanishvezdami.cz/ |  Něco pro zdraví


Léčivá síla kaštanů

♥ Mají v sobě ukrytou léčivou sílu, která pomáhá proti chřipkám a nachlazení. Kaštany si můžeme nasbírat sami, anebo mohou být také darované.

Rady pro využití kaštanů

Připravíme (ušijeme) si plátěný pytlík a vložíme dovnitř přesně tolik kaštanů, kolik nám je let a ještě dáme jeden navíc. Pytlík zašijeme, aby se nám nevysypaly a vložíme pod polštář. Na kaštanech spíme až do jarní rovnodennosti, poté je vysušené z pytlíku odstraníme, ovšem nevyhazujeme, ale vrátíme je rozdrcené (rozemleté) do země. Nesmíme zapomenout jak při sběru kaštanů, tak při navrácení kaštanů zpět do země, s láskou poděkovat vílám, které o stromy a přírodu pečují ♥

Můžete si jeden vložit do kapsy u šatstva, které nejraději oblékáte. Poté se nechejte překvapit, jak na Vás bude přírodní energie kaštánku působit . A samozřejmě, že tyto plody je potřeba jako potravu dopřát i lesním zvířátkům.

Kaštany působí na hmatové úrovni, hladkým a kulatým povrchem masírují reflexní zóny na ruce a tím posilují činnost vnitřních orgánů. Zároveň můžete použít dva kaštany v jedné dlani, rozvíjí se tak motorika rukou. U dětí se toho dá využít při učení psaní a na zklidnění. V léčitelství se dají použít k masáži a pro pacienty po mrtvici, opět k procvičení motoriky.

Plody kaštanu také pohlcují z lidského organismu negativní energii a tak by vás nemělo překvapit, že po nějaké době zčernají, popraskají nebo se scvrknou. Přišel čas je vyhodit a nahradit je novými.

Hromádka kaštanů pod postelí dokáže prý odrušit i geopatogenní zónu, ale po nějaké době je opět nutné kaštany nahradit novými.

kastany.jpg, 36 kB


Děkuji za návštěvu a přijďte zas