Říjen 2011

Co poslouchám

25. října 2011 v 15:29 Video
Oblíbená hudba


Něco končí a něco začíná

23. října 2011 v 19:26 U mě na návštěvě
Rozhodla jsem se že do svého blogu zahrnu část svého životního příběhu.

Tak už to v životě chodí bohužel ať chceme nebo ne někdy se musíme přizpůsobit životní situaci. I já jsem nedávno stála před rozhodnutím a velkou změnou. Jak už to bývá manželství, které trvalo 21 let ztroskotalo a skončilo 12. Května 2009 a od té chvíle životního rozsudku až do dnešní doby nastala velká změna. Musela jsem se s dětmi skoro dospělými odstěhovat z domu, který pro mne znamenal opravdový domov a zázemí. Odstěhovala jsem se z malé obce Proboštov u Teplic do nedalekého Ústí nad Labem do domu, který začal být mým domovem a zároveň sídlem mého podnikání.
Takže sbohem Teplice,
Teplice
ahoj Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem

Další část životního příběhu

Můj pes věrný přítel má jiného pána
Měla jsem fenku vlčáka jmenuje se Bessy, je to ten nejúžasnější pes od začátku mých problémů v manželství ví o všech mých trápeních a nemálo chvil trávila věrně u mé židle když jsem se trápila a brečela nad tím jak jsem mohla strávit tolika let v manželství z mužem, který ublížil a zničil šťastnou rodinu. Bohužel do nového domova jsem si Bessy vzít nesměla zůstala v domě, který byl od malička jejím domovem má však pána, který zradil.Nikdy na ní nezapomenu a vždy jak je to jen trochu možné jedu za ní na návštěvu a tajně přes plot jí dávám pamlsky, které měla ráda - nezapomněla na mě vždy mě ráda vidí a tolik se tulí k plotu a nastavuje packu aby mi věrně olízala ruku, v jejích očích už ale není jiskra štěstí je tam něco co neumím popsat zřejmě zklamání. Takže ahoj Bessy mám tě ráda a vždy budu.Podzim

11. října 2011 v 15:21 Moje básně
Děkuji Vám za přízeň v mé nepřítomnosti, pracovní povinnosti mě na chvilku odvály jiným směrem, vše zase napravím jsem ráda, že jste mi zůstali věrní moji milí přátelé, zdravím Vás a přeji Vám klidné podzimní dny.

Podzim
Listí padá ze stromu,dráčci rozpustile poletují nad zemí,
podzim krášlí přírodu barevnou paletou stromů.
Léto už šlo spát, nastává tajemný čas


Děkuji za návštěvu a přijďte zas