Srpen 2008

příjemný zbytek prázdnin

23. srpna 2008 v 11:43 | Vaše Marcela |  Pro radost
a příjemný relax
Při aromaterapii omamně vonícími květy lilií se někdy uvolníte lépe než pod rukama zkušené masérky.
Dolehla snad na vás uprostřed léta samota? Rozhodně to neznamená, že musíte vysedávat doma. Existuje spousta možností, jak se pobavit a získat nové podněty i přátele.

Dámská jízda

Vypravte se třeba do lázní. Právě tam jezdí většina klientů sama, takže vaše osamělost nepřijde nikomu neobvyklá.

Kuchař do domu

Pro samotářky, které jsou přece jen raději doma, ačkoli je jim smutno, máme tip na kurzy vaření. V Praze a okolí přijde kuchař do bytu a naučí vás nebo i vaše přátele, které si pozvete, vařit jídla podle české, thajské, mexické nebo italské kuchyně.
Hlavně měj vždy dobrou náladu a vše ber s úsměvem


Tohoto veselého smajlíka mi poslala Katy Barbucha http://www.yorkybar.estranky.cz/

užívejte si léto

16. srpna 2008 v 16:04 | Vaše Marcela |  Citáty v obraze


Modní střípky

14. srpna 2008 v 13:08 | Vaše Marcela |  Móda a styl
Módní policie
Pro ženy
Postavte se před odchodem z domova před velké zrcadlo a řekněte si, jestli se v tom, co máte na sobě, cítíte dobře a volně. Jakmile se bojíte, že budete muset celý den zatahovat břicho nebo schovávat nohy, něco je špatně.
Neexistuje špatné oblečení, jen špatná příležitost. Přesto je lepší dodržovat pár zákdních zásad obecného dobrého vkusu. Jak pro svůj vlastní pocit, tak kvůli okolí, které někdy kvůli odvážným jedincům dost trpí.
  • Dredy, gelem natužené vlasy do špiček, červeně obarvený pruh uprostřed hlavy, vyholené čtverečky přes celou lebku - tyhle extravagance je na čase odhodit s nástupem do prvního zaměstnání, pokud nebudete pracovat v baru nebo tetovacím studiu
Bikinymůžete doma na zahradě nosit třeba dostovky, ale na veřejné pláži nebo v plážové restauraci jen do doby, dokud to tělo dovolí.
* Piercing na místech, která nejsou vidět, je vaší věcí. Ale obočí nebo dolní ret proťaté šípem začnou být mírně trapné po čtyřicítce.
* Minisukně do práce nenoste ani v osmnácti. Mimo práci je to na vašem osobním vkusu. Jedno pravidlo ale platí - v zimě vám nesmí koukat zesílená část punčoch. To je trapas.
* Sportovní mikiny a trika patří zhruba od čtyřicítky jen na hřiště a na víkend
Pro muže
Móda je k mužům tolerantnější, proto dost často usínají na vavřínech. Jenže i oni v určitém věku z některých věcí ,vyrostou'. Pánové, šortky na veřejnosti odložte ve chvíli, kdy vaše nohy přestanou být zveřejnitelné.
Tepláky nejsou víkendovým městským oblečením. Ani na nákup do obchodního centra
Baseballové čepice už přestali nosit jako běžnou pokrývku hlavy i američtí venkovani. Následujte je.
Na džíny nejste staří nikdy - ale obepnuté nebo hodně rozdrbané noste jen tehdy, můžete-li si to dovolit
Pozor na vedlejší efekt krize středního věku. Sporťák a mladá holka vám slušet budou, ale image rebelského rockera nemusí vždy sednout. Kožená nebo džínová bunda, triko s logem Rolling Stones a boty koně vypadají na muži typu ,strejda' směšně. Tenisky, botasky a mikiny začněte pomalu odkládat po šedesátce. On i ten Robert Redford teď lépe vypadá v saku a polobotkách

Děkuji za návštěvu a přijďte zas